Naši kandidáti

19.

Mgr. et Mgr. Isabela Pospíšilová

biochemická laborantka, manažerka výroby v obchodní společnosti

48 let, TOP 09

Mgr. et Mgr. Isabela Pospíšilová

Jsem biochemickou zdravotní laborantkou na Oddělení klinické biochemie Fakultní nemocnice a jsem také spolumajitelkou firmy Moisha Wings vyrábějící originální česká nosítka a šátky na nošení dětí, kde pracuji na pozici manažera výroby. Téměř 19 let jsem členkou Komise městské části Nový Svět a členkou Výboru pro zdravotnictví Olomouckého kraje.

Pocházím z Ostravy, odkud jsem ve svých 14 letech odešla do Olomouce na střední školu. Olomouc mi učarovala svou atmosférou a poklidným plynutím času, který se tehdy tak moc lišil od života v Ostravě. 😊 Proto jsem se rozhodla v krásné Olomouci zůstat, vzdala jsem se černé Ostravy a v roce 1992 nastoupila na Oddělení klinické biochemie Fakultní nemocnice. Olomouci jsem pak už zůstala věrná na věky věků a dala jsem jí své srdce. Svou práci a laboratoř miluji, a to především díky skvělým lidem, které mám kolem sebe.

Vystudovala jsem obor křesťanská výchova na Cyrilometodějské teologické fakultě UP a laboratorní metody na Slovensku.

Jsem vdaná a mám tři děti.

Miluji horské výšiny a jejich poklidnou, tichou krásu, jízdu na koni a také jízdu na řece se zadákem, na kterého je spoleh. Radost mi u dlouhých večerů udělá dobrá kniha či film a sklenice dobrého vína. Jsem velkým fanouškem J. R. R. Tolkiena, Terry Pratcheta a Marvelu. Miluji moderní i klasický balet, rockovou muziku a kresby své dcery.

Mým životním krédem je důvěra v lidi a dané slovo. Jsem přesvědčena, že jen tak lze vytvořit fungující a spokojenou společnost.